İçeriğe geç →

Erzurum Boya Badana Ustası | Boyacı | 5074500058

Kış ayları yaklaşırken evinizde biraz temizlik yapmayı düşünüyorsanız Erzurum boyacı ihtiyacınızı en kaliteli ve hesaplı şekilde karşılayabiliriz. Alanında deneyimli ve uzman ustalarımız size herhangi bir sorun yaşatmadan boya işlerini tamamlar ve tam zamanında teslim eder.

Artık ev temizliği ve boya sizin için problem olmaktan çıkıyor. İstediğiniz gün ve saatte evinize gelen ustalarımız en fazla 2 gün içinde boya badana işlerinizi tamamlıyor ve evinizi temiz şekilde size teslim ediyor.

Böylece size sadece temiz ve yeni boyanmış bir evde keyif kahvesi içmek kalıyor. Yapılması gereken bütün işleri sizin yerinize ustalarımız hallediyor. Üstelik tamamen kaliteli ve ekonomik bir şekilde boya ihtiyacınız karşılanıyor.

Erzurum Boyacı Hizmeti Nasıl Alınır?

Öncelikle yapmanız gereken ilk şey firmamızla iletişime geçerek Erzurum’da boyacı hizmeti almak istediğinizi iletmek. Ardından bir fiyat teklifi için çalışanlarımız evinize gelir ve gerekli kontrolleri yaptıktan sonra fiyat teklifini hazırlar. Fiyat teklifine onay vermeniz ve gün belirtmeniz durumunda sizin verdiğiniz tarihte ustalarımız evinize gelir ve boya için gereken çalışmaları başlatır.

Tamamen temiz ve konforlu şekilde çalışan ustalarımız, evinizde o anda eşya varsa onların güvenliğini sağlamak adına yanında koruma ambalajları getirir. Eviniz tam sizin seçtiğiniz renk tonunda boyanır kesinlikle bir aksilik yaşanmaz.

Anlaşmalı olduğumuz boya firmaları tarafından istediğiniz renk kodunda boyalar kısa sürede hazırlanır. Uzun yıllardan beri boya ve badana işlerinde deneyimli olan ustalarımız size verdikleri gün ve saat içinde evinizin boyasını bitirir ve teslim eder. Boya işlerinin teslim süresi evinizin büyüklüğüne göre değişmektedir. Ancak 2+1 evin ortalama boya süresi sadece 1 gündür.

Erzurum Boya Badana Fiyatları

Erzurum boyacı fiyatları evinizin durumuna ve metrekaresine göre değişmektedir. Duvarlarında kabarıklık olan ve tadilat gerektiren evlerde boya fiyatları artarken aynı zamanda zıt renk değişimlerinde de fiyatlar farklılık gösterebilir.

Fakat şu konuda iddialıyız Erzurum’da bizden daha uygun fiyatlı bir boya firması bulamazsınız. İşini bu kadar kaliteli şekilde yapan firmanın fiyatlarının bu kadar uygun olması sizi de şaşırtacak. Eğer en güvenli limanınız olan evinize uzman ellere emanet etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve boya hizmetimizle tanışın. Amacımız arkamızda memnun müşteriler bırakmaktır ve bunun için de çalışmaya devam ediyoruz.

Kategori: Erzurum Ev Tadilat