Erzurum çilingir anahtarcı

galeri

Firma Hakkında

Erzurum çilingir hizmeti firmamız tarafından 7/24 verilmektedir. Uzun yıllardan beri bu sektörde faaliyet göstermeye devam eden firmamız hem ekonomik fiyatlara hem de hızlı çözümleri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Anahtarınızı kaybetmeniz ya da evin içinde unutmanız durumunda acil olarak bizlere ulaşabilir ve adresinize çağırabilirsiniz. Firmamızın telefon numarası 7/24 açıktır ve acil ihtiyaçlarınızda en kısa sürede adresinize ulaşılmaktadır.

Uzman ustalarımız tarafından sadece saniyeler içerisinde kilitli kalan kapı açılır ve anahtarlarınız size teslim edilir. Hizmetimiz kaliteli hesaplı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir amacımız her zaman müşteri memnuniyetidir.

Profesyonel Anahtarcılık

Firmamızdan Erzurum çilingir hizmetinin yanı sıra, Kimlik değiştirme anahtar kopyalama hizmeti de alabilirsiniz. Sadece evinizin değil, işyerinizin ya da arabanızın kilitli kalan kapıları büyük bir profesyonellik içerisinde açılır aynı zamanda anahtarını kaybettiyseniz kilidiniz de dakikalar içinde değiştirilir.

Evinizin sadece dış kapısı değil aynı zamanda oda kapıları da firma çalışanlarımız tarafından açılmaktadır. Firmamızda sizlere, çipli anahtar, çelik kapı açma, oda kapısı açma, Tahta kapı açma, demir kapı açma, Kilit değiştirme hizmetleri sağlanmaktadır. Firmamızın iletişim hattı acil durumlar için Günün 24 saati açık bulunmaktadır.

Gecenin bir yarısı yada Sabahın erken saatlerinde çilingir ihtiyacınız olması durumunda çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun çalışanlarımız adresinize büyük bir hızla gelir ve sorununuzu çözüme kavuşturur.

Erzurum Çilingir Hizmeti

Aynı zamanda firmamızın Erzurum çilingir hizmeti kapsamında oto çilingir hizmeti de bulunmaktadır. Oto kapısı açma işleri büyük bir titizlik içinde gerçekleştirilmesi gereken işler de çünkü otomobil kilitleri kapı kilitlerinden farklıdır.

Bu konuda sizlere profesyonel şekilde hizmet veren firmamız yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile herhangi bir sorun yaşamadan sizler için önemli olan araçlarınızın kapısını açmakta ve siz değerli müşterilerinin memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

Uzman çilingir servisi ile çalışmak isterseniz en acil durumlarda bile bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın fiyat tarifesini diğer firmalarla karşılaştırabilir ekonomik fiyatlarımızdan emin olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Çilingir nedir?

Çilingir aslında demircilik yapan ustalara verilen isimdir. Çilingir ustaları hem anahtar yapımı hem kapı açma işini yaparlardı ve bu geçmişten günümüze çilingir işinin değişime uğraması ile birlikte gelmiş önemli bir meslektir.

Çilingirin görevleri nelerdir?

Otomobil kapı açımı, anahtarı kaybolmuş veya kırılmış olan çelik kasaların açılması, kilitli kalmış ev yada işyeri kapılarının açılması, kilit montajı ve şifreli çelik kasa açılması çilingir görevleri olarak sıralanabilir.

Çilingir ustasının özellikleri nelerdir?

Bir çilingir ustası her şeyden önce sabırlı olmalıdır, yaptığı çalışmalarda müşterilerine yaptığı işi detaylı anlatmalı ve güven kazanmalı, müşteri güvenliğini dikkate alarak çalışmalarını sürdürmeli, sabıka kaydı, sağlık raporu gibi resmi raporlara sahip olmalı ve anahtar kilit şekilleri ile alakalı detaylı bilgi sahibi olmalıdır.

Çilingir çağırırken dikkat edilmesi gerekenler

Evinizde kilitli kalan kapınızı açtırmak için çağıracağınız çilingirin sertifikalı olması önemlidir. Sertifikasız korsan olarak bu işi yapan birtakım kişilerin yapmış olduğu kapı açma işlerinin sonu hırsızlıkla sonuçlanabiliyor ve bu durumun çok fazla örneği var. Bu nedenle özellikle dikkat edilmesi gereken husus budur.