İçeriğe geç →

Erzurum Temizlikçi | Gündelikçi

Çalışan kadınlar, yalnız yaşayanlar, kısacası ev temizliği için zaman bulamayanlar için Erzurum temizlikçi hizmetinde kaçırılmayacak fırsat. Eğer temizlik hizmeti için profesyonel ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Evinizi kendi evi gibi temizleyen gündelikçi kadınlar, bu konuda deneyimli ve uzun yıllardan beri temizlik sektöründe çalışan kişilerdir. Evinize sizin istediğiniz saatte gelirler ve gereken özeni emeği göstererek en temiz şekilde evinizi size teslim ederler.

Kendi evlerinde temizlik için gösterdiği hassasiyeti sizin için de gösteren çalışanlarımızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Firmamız temizlik alanında kendini kanıtlamış, bugüne kadar verdiği hizmetle bütün müşterilerini memnun bırakmış bir firmadır. Randevu saatlerinde kesinlikle bir aksama yaşanmaz ve belirtilen saat aralığında evinizin temizlik işi tamamlanır.

Hizmetlerimiz

Erzurum temizlikçi hizmeti firmamız tarafından kent genelinde verilmektedir. Ayrıca sadece ev temizliği değil, işyeri, ofis, otel, hastane gibi kurumsal alanlarda da temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Sektörde yaşanan ekonomik sorunlara rağmen ayakta durmayı başaran firmamız kaliteli hizmeti ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Yılların getirdiği tecrübe hiç değişmeyen kalite politikası ile yoluna devam eden firmamız, bundan sonrasında da aynı anlayış içerisinde siz değerli müşterilerine hizmet sağlayacaktır. Büyük bir özveri ve titizlik içerisinde çalışmalarını sürdüren, kurumsal olarak bu hizmeti sağlayan firmamızdan hizmet alma ayrıcalığını sizde yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak.

Pratik Ev Temizliği

Kaliteli temizlikçi hizmeti

Kaliteli ve ekonomik Erzurum temizlikçi hizmeti ile çalışmak için günün 24 saati telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından fiyat teklifi sizlere evinize büyüklüğüne, kaç saatlik bir temizlik hizmeti istediğinize, camların durumuna göre farklı şekillerde verilmektedir. Aynı zamanda temizlik hizmetinin içerisinde cam silme ve ütü gibi farklı hizmetlerde bulunmaktadır.

O konuda tecrübeli ve güvenilir bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizim ekonomik fiyatlarımızla tanışmaya sizleri de davet ediyoruz. Kalite ve uygun fiyat garantisi ile güvenilir personeller çalıştırarak sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız, verdiği bu özverili hizmet sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamız sizlere de memnun müşterileri arasında görmek istemektedir.

Temizlikçi Evde Neler Yapar ?

Çocuk bakımı ve ev temizliği, işgücündeki kadınlar için başlıca sorunlardır. Bu nedenle çalışan ya da çalışmayan anneler evlerini temizlemek için süpürücü aramaya zorlanmaktadır. Bir hizmetçiden işi yapmasını isteyebilirsiniz. Aşağıdaki listelerden birini oluşturdum.

 1. Temizlikçi Neler Yapar?

  Evin zeminini elektrikli süpürge ile temizleme, zemini vileda ile silme, ahşap mobilyalar ve evin aynasını silme. Çerçeve silme, tezgah ve lavabo ovma, kanepe ve kanepe silme.

 2. Temizlikçi Kadından Hangi İşler İstenir?

  Mutfak Dolaplarının Kapaklarının Silinmesi
  Ankastre Ürünlerin Temizlenmesi
  Dablumbazın Temizlenmesi
  Banyonun Temizlenmesi
  Banyodaki Fayansların Ovulması
  Tuvalet Klozetinin Ovulması
  Musluk Ve Bataryaların Parlatılması
  Banyo Küvetinin Temizlenmesi
  Duşa Kabinin Temizlenmesi
  Halıların Ve Koltukların Silinmesi
  Örümcek Ağlarının Alınması
  Camların Dışarı Çıkılmadan Silinmesi
  Evin Havalandırılması
  Yıkanacak Perdelerin İndirilmesi
  Yıkanmış Perdelerin Takılması

 3. Erzurum’da Gündelikçi Fiyatları Ne Kadar?

  Fiyatlar evde yapılacak olan işten tutunda evin yeni yada eski ev olmasına yada eşyalı veya boş ev olmasına kadar bir çok etkenden dolayı değişiklik göstermektedir. En doğru fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.

Erzurum Temizlik Şirketi Nasıl Çalışır?

Erzurum temizlik şirketimiz günün hangi saatinde olursa olsun size temizlik konusunda profesyonel çözümler sunabilecektir. Bu anlamda bizden hizmet talep etmeniz halinde hiçbir işleme karışmanıza da gerek kalmadan size sunulan fiyat dahilinde her türlü temizlik işlemlerini gerçekleştirerek evinizi görmek istediğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Evinizi Tüm Detayıyla Temizliyoruz…

Firmamızın en iyi yaptığı işlerden biride detaylı ev temizliğidir. Bu işlem esnasında malzemelerle birlikte en az iki kişiden oluşan bir ekip hazır olacaktır. Detaylı temizlik hizmetimiz için gerek bayram temizliği, gerek bahar temizliği gibi pek çok seçenek tercih edilebilmektedir. Evinizin içerisinde bulunan her türlü çelik parlatıcılar tarafından silinerek ilk günkü görünümüne getirilir. Parkeleriniz, fayanslarınız, camlarınız yağ çözücüler, genel temizlik maddeleri ve 10 farklı kimyasal temizleyiciler kullanılarak gerçekleştirilir.

EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

 • Firmamız bugüne kadar temizlikte profesyonellikten hiçbir zaman ödün vermemiştir.
 • Oda ve Salon Temizliği
 • Oda ve salon temizliğinde camlar içeriden ve dışarıdan çerçeve, pervaz ve mermerler dahil olmak üzere temizlenir.
 • Oda ve salon içerisindeki elektrik aksamları ve raflar temizlenir
 • Halı ve koltuklar güçlü makinalar tarafından çekilir. İstenirse silme işlemi ücret dahilinde yapılır
 • Evinizdeki her kapı silinir.
 • Parkeler sürülerek paspas işlemi yapılır
 • İnşaat sonrası boş evlerde ve tadilat sonrası ıslak vakum ve kuru köpük işlemi yapılır.
 • Duvarlar silinir

MUTFAK TEMİZLİĞİ

 1. Mutfak temizliğinde ıslak zemin temizliği önemlidir. bu anlamda fayans ve seramikler ıslanarak temizlenir.
 2. Fayans aralarındaki renk değişimleri kimyasallar kullanılarak parlatılır eski haline getirilir.
 3. Boş olan dolapların içleri temizlenir.
 4. Mutfaktaki beyaz eşyalar yağ çözücülerle temizlenir.
 5. Banyo, küvet, lavabo ve tuvalet temizliği yapılır
 6. Banyodaki tüm dolaplar içeriden ve dışarıdan silinir
 7. Her türlü batarya yıkanır.
 8. Tuvalet ve banyodaki bakteriler asitlerle arındırılır
 9. Islak zeminler yıkanarak silinir.

Yukarıda vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra temizlik noktasında bazı garantisi verilmeyen konularda vardır. Onlar aşağıda belirtilmiştir.

 • Pimapenler arasına yerleşmiş boya kalıntıları tamamen çıkmayabilecektir.
 • Fayanslar temizlenirken dolgulara zarar verilmemesi için kimyasallar su ile karıştırılır.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Erzurum temizlik firması inşaat temizliğinin zorluk derecesinin farkındadır bu nedenle de hizmetin yarıda ve eksiksiz olması için elinden gelenin en iyisini yapar. İnşaat sonrasındaki süreç temizlik anlamında en çok zorlayan konuların başında gelir. İster evinizde bir tadilat yapmış olun isterseniz yeni bitmiş bir ev satın almış olun. Karşınıza çıkan tablo sizi korkutacaktır. Ancak bizden hizmet alıyor olmanız sizin içinizi her zaman ferah tutar. Çünkü yaptıklarımız da yapacaklarımızın her zaman teminatı olmuştur.

Erzurum inşaat sektörü içerisinde gelişen bir konumda dolayısıyla burada yaşayan insanların artık konut alırken daha seçici davrandıklarını ve aldıkları konutlara girmeden önce de temizliğin eksiksiz yapılmasını tercih ettiklerini biliyoruz. Bu anlamda amacımız insanların temizlik noktasındaki sıkıntılarını hızlı bir şekilde sonlandırmak.

Erzurum temizlik firmasından alacağınız inşaat sonrası temizlik hizmeti sonrasında eviniz artık oturulacak bir konumda olacak ve inşaattan kalma, moloz, boya kalıntısı, harç, çimento gibi çıkması zor olan lekelerden arındırılmış olduğunu da göreceksiniz.

Hayatınızın belki de kalan yıllarını geçireceğiniz evleriniz artık çok daha temiz ve konforlu olacak.

Dış Cephe Temizliği

Erzurum Temizlik firması sektöre girdiği günden bu yana müşterilerinin güvenini kazanabilmek adına her türlü konforu sunmayı garanti etmiştir. Bugüne kadar gerek bina içi gerekse bina dışında pek çok temizlik işleri yürütmüş ve halende yürütmeye devam ediyor. Özellikle dış cephe temizliği konusunda da fazlaca referansa sahiptir. Binalarda dış cephelerin temizlik işlemi zorlu bir süreçtir bu nedenle de bu hizmeti alabilmek için profesyonel kişileri tercih etmeniz gerekir aksi takdirde kendi çabalarınızla bunu yapmanız mümkün olmayacaktır. Bina dış cephe temizliği sayesinde daha ferah bir görünüm sağlanmış olur. Özellikle plazalar ve komple cam yüzeye sahip işyerinde bunun yanı sıra binaların pencere dışlarının temizliğinde tercih edilir. Erzurum temizlik firması bünyesinde çalıştırmış olduğu elemanlarıyla titiz bir çalışma yürüterek dış cephelerinizin bir yıldız gibi parlamasını sağlayacaktır. Bugüne kadar hiçbir şekilde kalitemizde ödün vermedik ve vermeyeceğiz de.

Erzurum temizlik firması her türlü dış cephe temizliği için hizmet verebilir. Bunun için her türlü güvenlik önlemi de sorunsuzca alınacaktır. Dış cephe temizliğinde tecrübe oldukça önemlidir. Firmamız bugüne kadar her daim kaliteye önem vermiş ve asla taviz vermemiştir.

Bugüne kadar sektörde en iyisi olmak için çalıştık ve bunu da başardık.  Temizlik sektöründe kendimizden başka bir rakip tanımadığımız için hedefimizin kendimizle yarışmak olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamızı tercih etmeniz demek ayrıcalığımızdan da faydalanmanız anlamına gelecektir. Her zaman kişiye ve kuruma ayrı bir ilgi göstermekteyiz ve hiçbir müşterimizde bizim bu ilgimizden mahrum olamaz.

Firmamızın en büyük önem verdiği konuların başında iletişim geliyor. Dolayısıyla sizin memnuniyetimiz bizim başarımızdır. Bu bilinçle hareket ederek tüm günlük ihtiyaçlarınız için iletişime hazırız.

Kategori: Erzurum Ev Tadilat