İçeriğe geç →

Etiket: Karayazı Nakliye

20 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden ve büyük bir özveri ile verdiğimiz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek memnun müşterilerimizi artırıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini esas alarak işlerimizi gerçekleştiriyoruz ve taşınma sürecinizi başından sonuna kadar titiz bir şekilde yürütüyoruz. Erzurum ev taşıma hizmetini en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Güvenli Ambalajlama ile eşyalarınızı ambalajlayarak çarpmalara ve sürtmelere karşı koruyoruz. Sağlam malzemeden üretilen ve geniş hava hücreli ambalajlarımız eşyalarınız için en ideal güvenlik korumasını sağlıyor. Sökülecek olan eşyalarınız ekibimiz içerisinde yer alan marangozumuz tarafından sökülerek ambalajlanıyor. Taşıma sonrasında ambalajlarından çıkarılan tüm parçalar yeniden monte edilerek kullanıma hazır hale getiriliyor. Kırılma riski yüksek eşyalarınız için kullandığımız koli ve içerisindeki köpük tabakalar ile güvenli bir eşya taşımayı sağlamış oluyoruz.

Erzurum Asansörlü Nakliyat

Nakliyat aracımıza yükleme yaparken birkaç farklı yöntem ile taşıma gerçekleştirebilmekteyiz. Öncelikle Erzurum eşya taşıma yapılacak mekân zemin katta ise ekibimiz büyük bir dikkatle eşyalarınızı taşıyor ve aracımıza istifliyor. Daha üst katlarda bina yük asansörü kullanılabiliyor veya Erzurum asansörlü nakliyat hizmetimiz ile evinizin uygun bir bölgesine kurulacak asansör aracımız tarafından da eşyalarınız taşınabiliyor. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak için tercihiniz Esadaş Nakliyat olmalıdır.

Eşyalarını yeni evinize doğru yola çıkarken eşyalarınız için yaptığımız yol sigortası ile bir kez daha güvenliğe önem verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Yeni evinize taşınan eşyalar istediğiniz yere konulduktan sonra kaliteli ve tam zamanında bir taşımacılık hizmeti almanın güzelliği yaşamış olacaksınız. Bizimle hemen iletişime geçerek Erzurum ‘da nakliye hizmeti alabilirsiniz.