İçeriğe geç →

Etiket: Tekman Nakliye

Tekman Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kaliteli bir nakliyat için kaliteli bir taşımacılık şirketi ile anlaşmanız gerekmektedir. Erzurum ‘un en kaliteli ve güvenilir nakliyat şirketi olan Erzurum Erzurum Nakliyat ile Tekman evden eve nakliyat hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Erzurum ‘un tüm ilçelerinde eşya taşıma hizmetleri veren firmamız, sizin rahatınız ve eşyalarınızın sağ salim yeni yerine taşınması için uzman ekiplerle ve profesyonel ekipmanlar kullanarak iş yapmaktadır.

Yıllardır Erzurum ‘da ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirmiş olduğu eşsiz hizmetleri ile sizlerin güvenini kazanmaya devam eden firmamız Tekman ev taşıma işlerinizde sunduğu seçenekler ile hizmetini her zaman bir adım önde tutmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın durumuna göre kesin bir fiyat vermekteyiz. Evinize gelen ekspertiz ile konuşarak en uygun taşıma fiyatını alabilirsiniz. Diğer firmalar gibi fiyat verip taşımaya geldiğimizde ek ücret talebi gibi olumsuzluklar ile karşılaşmazsınız. Kaliteli ekibimiz ve yük taşıma ekipmanlarımız ile size bulabileceğinizin en iyisini sunmak için canla başla çalışmaktayız.

Tekman Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Eviniz zemin veya 1. katta değilse taşıma işi biraz daha zor olabilir ve ekstra maliyet ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür durumda en az maliyet ile, daha güvenilir ve daha hızlı bir taşıma yöntemi olan Tekman asansörlü nakliyat hizmetini sizlere vermekteyiz. Merdiven yolu ile taşınmada meydana gelebilecek olan düşme, çarpma, sürtünme gibi durumların önüne geçmek için en ideal taşıma yöntemi asansörlü nakliye yardımı almak olacaktır.

Eşyalarınızın sizin için değerinin farkındayız. Sizin hayallerinizi, hatıralarınızı ve yeri geldiğinde işinizi taşıyoruz. Bu nedenle işimizi büyük bir özveri ile yapmaya gayret gösteriyoruz. Bizimle iletişime geçerek kaliteyi yakalayınız.

20 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden ve büyük bir özveri ile verdiğimiz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek memnun müşterilerimizi artırıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini esas alarak işlerimizi gerçekleştiriyoruz ve taşınma sürecinizi başından sonuna kadar titiz bir şekilde yürütüyoruz. Erzurum ev taşıma hizmetini en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Güvenli Ambalajlama ile eşyalarınızı ambalajlayarak çarpmalara ve sürtmelere karşı koruyoruz. Sağlam malzemeden üretilen ve geniş hava hücreli ambalajlarımız eşyalarınız için en ideal güvenlik korumasını sağlıyor. Sökülecek olan eşyalarınız ekibimiz içerisinde yer alan marangozumuz tarafından sökülerek ambalajlanıyor. Taşıma sonrasında ambalajlarından çıkarılan tüm parçalar yeniden monte edilerek kullanıma hazır hale getiriliyor. Kırılma riski yüksek eşyalarınız için kullandığımız koli ve içerisindeki köpük tabakalar ile güvenli bir eşya taşımayı sağlamış oluyoruz.

Erzurum Asansörlü Nakliyat

Nakliyat aracımıza yükleme yaparken birkaç farklı yöntem ile taşıma gerçekleştirebilmekteyiz. Öncelikle Erzurum eşya taşıma yapılacak mekân zemin katta ise ekibimiz büyük bir dikkatle eşyalarınızı taşıyor ve aracımıza istifliyor. Daha üst katlarda bina yük asansörü kullanılabiliyor veya Erzurum asansörlü nakliyat hizmetimiz ile evinizin uygun bir bölgesine kurulacak asansör aracımız tarafından da eşyalarınız taşınabiliyor. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak için tercihiniz Esadaş Nakliyat olmalıdır.

Eşyalarını yeni evinize doğru yola çıkarken eşyalarınız için yaptığımız yol sigortası ile bir kez daha güvenliğe önem verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Yeni evinize taşınan eşyalar istediğiniz yere konulduktan sonra kaliteli ve tam zamanında bir taşımacılık hizmeti almanın güzelliği yaşamış olacaksınız. Bizimle hemen iletişime geçerek Erzurum ‘da nakliye hizmeti alabilirsiniz.